Dziś jest: Niedziela, 19 listopad 2017r., imieniny: Elżbiety, Seweryna

09-402 Płock

ul. Kościuszki 8

tel. +48 24 262 64 24

fax. +48 24 264 56 46

e-mail: oilplock@plocman.pl

NIP: 774-23-47-984, REGON: 004737447

konto PEKAO.S.A. I o/Płock

96 1240 3174 1111 0000 2890 0113

kalendarium

Pon Wt Śr Czw Pi Sob Nie

medale honorowe epitafium dla lekarzy wydawnictwa Nagrody dla Stażystów wydawnictwa
<< powrót do strony głównej << powrót

DELEGACJA NA KRAJOWY ZJAZD LEKARZY VII KADENCJI 2013-2017


JAROSŁAW WANECKI BEZ MANDATU
1. JOANNA MAŚLANKOWSKA
2. RYSZARD MOŃDZIEL
3. MAŁGORZATA SOBIERAJ
4. ZOFIA WARYSZEWSKA – CHRZĄSTEK

 

DELEGACI VI KADENCJI 2009-2013

 

Augustyniak Grzegorz
Balawajder Piotr
Bielski Andrzej
Bieńkowski Tomasz
Brzeska-Kuligowska Barbara
Celiński Wojciech
Drzewiecki Andrzej
Dubielak Stanisław, D
Dzieńkowska Marta, D
Fiłyk Cezary
Gałecki Artur, D
Georgoulis Maria, D
Goszczyńska Elżbieta
Gruca Janina
Guszkowski Marek
Hajduk Czesław
Halicka Ewa
Jankowska-Kaczmarczyk Małgorzata
Jaworska-Pioś Teresa, D
Kacer Barbara, D
Kalinowska Anna
Katarzyna Rytel
Korzeniak Romuald
Kowalska Maria
Kowalski Marek
Kozubski Tadeusz
Krzeski Jan, D
Kur  Kamil
Kuriga Jolanta, D
Kuriga Michał
Lamorski Roman
Lemański Cezary
Lesyng-Pawłowska Grażyna
Lewandowski Marcin
Łęczewska Anna
Maciejewski Jarosław
Maj Dariusz
Marczak-Maciejewska Agnieszka, D
Masłowski Romuald
Maślankowska Joanna, D
Mazurkiewicz Teresa, D
Mazurkiewicz-Blaszka Anna, D
Mądrecki Marek
Mieszkowicz Marek
Międlar – Dubielak Małgorzata
Mońdziel Mariola
Mońdziel Ryszard
Mroczkowska Anna
Mroczyńska Jolanta
Nowakowska-Struzik Krystyna, D
Nowatorski Włodzimierz
Obrębska Joanna
Olkowicz Anna, D
Pacewski Bartosz
Paćkowski lech
Perzyńska Elzbieta, D
Pielaszkiewicz-Kobylska Leokadia, D
Porowska Monika
Potorczyk Bożena
Rogoza-Stanisławska Danuta
Rybicka Marianna
Rynkiewicz Maciej
Sawer – Szewczyk Joanna
Skupniewicz Adam
Skwarska – Porowska Hanna
Słodki Maciej
Sobański Bogdan
Sobczyk Zbigniew
Sobieraj Małgorzata
Sokołowska Joanna
Staniszewska Dorota, D
Subczyńska Elżbieta, D
Szczutowska Ewa, D
Szczygieł Małgorzata
Szymańska – Gąbczyńska Joanna
Trojanowska-Sobczak Anna
Urbańska Katarzyna
Waloch Dorota
Wanecki Jarosław
Waryszewska-Chrząstek Zofia
Wesołowski Tomasz
Wideński Adam
Więcek Marek
Zdaniewicz Małgorzata, D

 

D     lekarz dentysta

LIDER REJONU WYBORCZEGO